اهميت نورپردازي و روشنايي در دكوراسيون آشپزخانه

شركت‌هاي  دكوراسيون آشپزخانه:

كارشناسان حوزه  دكوراسيون آشپزخانه به دليل دانش و تجربه بالايي كه طي فعاليت خود بدست آورده‌اند، منبعي بسيار مناسب از اطلاعات مورد نياز شما بوده و قادرند به راحتي، بسياري از مشكلات موجود در طي مسير  دكوراسيون آشپزخانه، را پيش‌بيني كرده و راه‌حل‌هاي مناسبي براي آنها ارائه دهند. از سويي ديگر، اين افراد ايده‌هاي جديد و منحصر به فردي داشته و مي‌توانند به مسائلي اشاره كنند كه احتمالاً حتي به ذهن شما نيز خطور نكرده است. تنها نكته حائز اهميت اين است كه شما مي‌بايست قبل از عقد قرارداد، تمام شرايط و خدمات ارائه شده از سمت شركت مورد نظر را بررسي كرده و به خاطر داشته باشيد كه تمام وجه مطلوب را همان ابتداي كار پرداخت نكنيد.

دكوشار «متخصص در حوزه دكوراسيون آشپزخانه، اتاق‌خواب و حمام» كارشناسان طراحي مناسب، توصيه‌هاي زير را گرد آورده است:

«بهتر است شركتي را برگزينيد كه كارهاي انجام شدهٔ قبلي خود را به شما نشان داده و  همچنين شما امكان برقراري ارتباط با مشتريان سابق و پرسش در ارتباط با ميزان رضايت آن‌ها را داريد. هنگام تنظيم قرارداد حتي‌الامكان محتاط بوده و هيچ كاغذي را قبل از اطمينان از شرايط ذكر شده امضا نكنيد. شما مي‌بايست از طرف قرارداد خود بخواهيد فهرست دقيقي از امكانات و خدمات ارائه شده، در كنار جدولي براي تعيين زمان‌بندي پرداخت‌‌ها تهيه كرده و تاكيد نماييد كه به هيچ‌وجه از شما انتظار پرداخت كل هزينه را قبل از آغاز كار نداشته باشد.

5. تنظيم و تعيين بودجه:

در ارتباط با بودجه خود صادق باشيد تا طراح شما نيز امكان برنامه‌ريزي دقيق و ارائه توصيه‌هاي مالي به شما را داشته باشد. برخي از موارد موجود در بازار مقرون به صرفه بوده و از سويي ديگر مواردي مي‌توانند هزينه‌هاي هنگفتي را در بر داشته باشند، لذا توجه داشته باشيد كه اولويت اول در انتخاب‌هاتان، «ملزوم و كاربردي بودن» باشد. در نظر گرفتن هزينه نصب اثاثيه نيز امري ضروري بوده و از بروز هزينه‌هاي پيش‌بيني نشده جلوگيري مي‌كند؛ اما به خاطر داشته باشيد كه در چنين پروژه‌هايي، خواه ناخواه مواردي خارج از كنترل بوده و بهتر است به هر حال در تعيين ميزان بودجه، ده درصد را به موارد پيش‌بيني نشده و ناگهاني اختصاص دهيد.

اگر همچنان در تصميم‌گيري دچار سردرگمي و مشكل مي‌باشيد، ما رعايت اين موارد را به شما توصيه مي‌كنيم:

– سينك ظرف شويي از موارد پركاربرد آشپزخانه بوده و زودتر از بخش‌هاي ديگر دچار فرسودگي و مشكل مي‌شوند، لذا تعيين بودجه بيشتر براي انتخاب يك پيش‌خوان با دوام و با كيفيت، خالي از لطف نخواهد بود.
– كابينت‌ها نيز از بخش‌هاي مهم بوده و نبايد به سادگي از كنار آن گذشت. در انتخاب اين مورد، استقامت بالا را در اولويت خود قرار دهيد. (قطر بدنه‌ها حداقل مي‌بايست ۱۵ ميلي‌متر باشد)
– از آن‌جايي كه در بازار گزينه‌هايي مقرون به صرفه، با  دكوراسيون آشپزخانه خوب موجود مي‌باشد، توصيه مي‌شود براي تعيين بودجه مختص درها، كمي صرفه‌جويانه عمل كرده و از انتخاب گزينه‌هاي گران‌قيمت خودداري نماييد.
– در انتخاب لوازم و اثاثيه آشپزخانه -از قبيل فر، ماشين لباس‌شويي و ظرف‌شويي- محتاط عمل كرده و به خاطر داشته باشيد كه اولويت شما مي‌بايست كارايي و احتياج باشد؛ لذا براي مواردي كه بيش از حد تزئيني و تشريفاتي مي‌باشند هزينه نكنيد.

نوشته شده توسط isi91 | ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۴:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |